HAFRİYAT PROJELERİMİZDEN ÖRNEKLER

Öne çıkan projelerimizi inceleyin, ve bizimle iletişime geçin

İNŞAAT PROJELERİMİZ

En iyi evleri ve yapıları inşaa ediyoruz.

TEKNOLOJİ GÜNCELLEMELERİ

En son uygulamalar ve bina teknolojileri ile güncel kalıyoruz

Kaliteden ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimizin bütçeleri ve zaman çerçevesi içinde en iyi evleri ve yapıları inşa ediyoruz. En güncel bina uygulamaları ve malzemeleri konusunda sizi bilgilendiriyoruz.

Çevre dostu bir şirketiz

İnşaat ve hafriyat faaliyetlerimizi gerçekleştirdiğimiz bölgelerin her birinde topluma ve çevreye bağlılığımız var. Doğal kaynaklara özen gösteriyoruz ve yerel ekosistemleri koruyoruz.

GELECEĞİN MİMARİSİNİ ŞEKİLLENDİRİYORUZ.

Mimaride mükemmellik,
mühendislik ve iç dekorasyon

Dinamik, ilham verici ve yenilikçi fikirlerimizle, her proje için farklı, güzel ve fonksiyonel tasarım çözümleri sunuyoruz.

İnşaat &
Taahüt İşleri

Hafriyat &
Yıkım İşleri

Üst &
Altyapı İşleri

Türkiye genelinde ikiyüzün üzerinde proje portföyüne sahibiz. Şirketimizin iş disiplinleri arasında Harfiyat, İnşaat ve Genel Yüklenici hizmetleri bulunmaktadır.

Harfiyat

95%

İnşaat

90%

Genel Yükleyici

85%

Tecrübeli Uzmanlar

Müşteriler ve fikirleriyle yakın çalışıyoruz.

Biz müşteriler için aslında çok karmaşık süreçleri yönetiyoruz ve bunları dizayn ediyoruz. Müşteri genellikle bize fikirlerle  geliyor ve bunlar değerlendiriliyor. Süreç tasarımları,  geliştirmeleri ve uygulamaları birlikte yönettiğimiz projeler oluyor.

Proje ve inşaat yönetim uygulamaları geliştiriyoruz

İnşaat projesinin zamanında, belirlenen bütçe dahilinde ve şartnamelere uygun olarak tamamlanmasını sağlamak için ekibimiz  proje ve yönetim hizmetlerini doğru şekilde yöneten uygulamalar geliştirmekte

Projeleriniz için iletişime geçin

Paylaşmak istediğiniz sorularınız veya fikirleriniz varsa, bir mesaj gönderin. Daha spesifik konular için, lütfen aşağıda listelenen telefonlarımızı kullanın.

Adres

Oğuzlar Mh. 1371 Sk. 4/11 Çankaya/ANKARA

Telefon

+90 312 284 98 98

E-posta

bilgi@cetinkaya.dutajans.com

Projenizi Paylaşın

Soru , Öneri veya Projeniz Hakkında Paylaşımda Bulunun